درباره ما

دامون ابزار پارت

شرکت دامون ابزار یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش ابزار آلات در اصفهان واقع شده است. حاج حسن مقبل اصفهانی بنیان ‌گذار گروه پخش دامون ابزار در سال 1336 در اصفهان چشم به جهان گشود. در دوران نوجوانی به تحصیل و یادگیری در هنرستان فنی اصفهان مشغول و در حین تحصیل وارد حرفه ابزار شد و پس از سال‌ها کسب تجربه و همکاری با برندهای مطرح کشور اکنون به یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش ابزار استان اصفهان و منطقه مرکزی ایران تبدیل شده است.

این شرکت در عرصه پخش استانی و منطقه‌ای از استراتژیک مناسبی برخوردار است که با دارا بودن زیر ساخت‌های حمل و پخش مناسب، آن را در شرایط مناسبی قرار می‌دهد. این شرکت از بدو تاسیس، همواره سعی بر آن داشته تا کلیه فرآیندها و فعالیت خود را با رویکرد عملی پیش ببرد تا بتواند به عنوان شرکتی پیشتاز و مدرن در عرصه ارائه خدمات پخش و توزیع در کشور گام بردارد. رسالت مجموعه در مدار مشتری مداری بر این قرار گرفت که محصولات خود را در کمترین زمان ممکن و با نازل‌ترین قیمت، در دسترس مشتریان خود قرار دهد

نیم قرن تجربه و اعتبار

در کنار مدیریتی بر گرفته از خرد جمعی، کار تیمی و پایبندی به مسئولیت‌های اجتماعی نیز به تحقق این امر کمک شایانی خواهد کرد و در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

لطفاً منتظر بمانید...