قوانین ارسال سفارش ها در فروشگاه اینترنتی دامون ابزار

پردازش سفارش ها

پردازش سفارشات ظرف 1 تا 3 روز کاری انجام می شود. پردازش سفارش شامل بررسی وضعیت پرداخت، صدور فاکتور، انتقال فاکتور به واحد تامین و انبار، بسته بندی و تحویل مرسوله به واحد ارسال است. پیشروی در تمامی این مراحل از پنل کاربری مشتری در قسمت “سفارش های من” قابل مشاهده است.

۱)‌ قوانین ارسال سفارشات خارج از شهر اصفهان

۱.۱) هزینه ارسال به جزایر کشور نظیر کیش، قشم و … با توجه به اینکه مشمول پست هوایی می‌شوند، توسط کارشناسان دامون ابزار محاسبه شده و به مشتری محترم اطلاع داده می‌شود.

۱.۲) اگر بنا به درخواست مشتری، کالا به صورت پس کرایه ارسال شود، هزینه ارسال به‌طور کامل به عهده مشتری خواهد بود.

۱.۳) مرسوله‌هایی با وزن بیش از 20 کیلوگرم و یا طول بیش از یک متر تحت پوشش ارسال با پست قرار نمی‌گیرند و به روش‌های دیگری مثل باربری ارسال خواهند شد، کرایه این مرسوله ها تا محل باربری توسط دامون ابزار پرداخت خواهد شد ولی هزینه باربری به عهده مشتری خواهد بود (لازم به ذکر است در مواردی ممکن است با توجه به صلاح دید کارشناسان دامون ابزار، مرسوله‌ با وزن کمتر از 20 کیلو گرم و طول کمتر از یک متر نیز با پست ارسال نشود و از طریق روش‌های دیگر ارسال، برای مشتری محترم فرستاده شود).

۱.۴) پردازش سفارشات پس از پرداخت وجه انجام می‌شود.

تحویل مرسوله‌ها به آدرس مشتری بسته به عملکرد اداره پست  تا ۴ روز کاری انجام می‌پذیرد.

۲)‌ قوانین ارسال سفارشات شهر اصفهان

۲.۱) امکان تحویل سفارشات در محل فروشگاه وجود دارد. همچنین در صورت انتخاب تحویل در فروشگاه، امکان پرداخت در فروشگاه نیز فراهم شده است.

۲.۲) در صورتی که روش ارسال سفارش «تحویل در فروشگاه» انتخاب شود، مشتری موظف است تا 72 ساعت جهت تحویل گرفتن سفارش اقدام کند؛ در غیر این صورت سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد و مبلغ پرداختی فاکتور سفارش ظرف مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت به مشتری عودت داده می‌شود.

۲.۳) هزینه ارسال برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان رایگان است.

۳)‌ قوانین ارسال سفارشات حومه اصفهان

۳.۱) ارسال سفارشات حومه اصفهان پس از پرداخت وجه انجام می‌شود.

۳.۲) مرسوله هایی با وزن بیش از ۲0 کیلوگرم و یا طول بیش از یک متر تحت پوشش ارسال با پست قرار نمی گیرند و به روش های دیگری مثل باربری ارسال خواهند شد.

۳.۳) تحویل مرسوله ها به آدرس مشتری بسته به عملکرد اداره پست طی تا 3 روز کاری انجام می پذیرد.